AGRINA Бензински тример за трева AG620 + 3 години гаранција

8.699,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Бензински тример за трева AG620 + 3 години гаранција

  • Моќ: 2.2 kW
  • Зафатнина: 45.6 cm3
  • Број на вртежи:  8500 r/min
  • Ширина на косење на ножот:  255 mm
  • Ширина на косење на трими главата:  440 mm
  • Тежина:  8.5 Kg
  • Производител: Agrina
  • Земја на потекло: Кина
  • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано