AGRINA Бензински тример за трева AG520 1.6 kW + 3 години гаранција

7.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 1,6 kw
  • Мотор: 49.3 cm3
  • Вртежи во минута: 7500 rpm
  • Тежина: 8,2 kg
  • Опција: Едноделен/дводелен
  • Ширина на косење на нож: 25,5 cm
  • Ширина на косење на трими глава: 44 cm
  • Производител: Агрина ЛТД – Кина

Слични Производи

Последно Прегледано