AGRINA Бензински сврдел со 3 дупчалки + 3 година гаранција

9.299,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Мотор: 52 сс
  • Моќност: 1,45 kw
  • Вртежи во минута: 8000
  • Сврдли во комплет: Ф 100, 150, 200 мм
  • Резервоар за гориво: 1.2 л
  • Тежина без сврдел: 9,5 kg
  • Производител Agrina
  • Земја на потекло Кина

Агрина моторен сврдел со 3 дупчалки (100/150/200мм). Идеален за садење на Вашите насади, отварање на отвори при оргадување на просторот и слично

Слични Производи

Последно Прегледано