AGRINA Агрегат трофазен 8000 7.5kW + 3 години гаранција

43.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 7.5kW
 • Напон: 220/380V, 50Hz
 • Гориво: Бензин
 • Зафатнина: 439сс
 • Капацитет на резервоар за гориво:25l
 • Работно време/рез(h):8h
 • Димензии: 700x540x540 mm
 • Тежина: 80kg
 • Електричен старт: Да
 • Излези: 1 монофазен, 1 трофазен
 • Производител: Агрина ЛТД – Кина

Слични Производи

Последно Прегледано