AGRINA Агрегат на нафта монофазен 6.0kW 6GF + 3 години гаранција

49.499,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Агрегат на нафта монофазен 6.0kW 6GF + 3 години гаранција

 • Моќност: 6 kW
 • Напон: 220 V, 60 Hz- Mонофазен
 • 12V/8.3A
 • Зафатнина на цилиндар: 455 сс
 • Капацитет на резервоар за гориво: 15 L
 • Капацитет на резервоар за масло: 1.65 L
 • Модел на мотор: LT188FD
 • Тип на мотор: 4 тактен со дирекно вбризгување и воздушно ладење
 • Димензии: 760 x 500 x 650
 • Електричен старт
 • Тежина: 160 kg
 • Производител: Агрина
 • Земја на потеко: Кина
 • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано