AGRINA Агрегат монофазен + трофазен 7.5kW LT8500 + 3 години гаранција

43.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Агрегат монофазен + трофазен 7.5kW LT8500 + 3 години гаранција

 • Напон: 220 V/380 V, 50Hz- Монофазен/Трофазен
 • Tип на гориво: Бензин
 • Моќност:7,5 kW
 • Зафатнина: 439 cc
 • Капацитет на резервоар: 25 l
 • Работно време: 8 h
 • Димензии: 700 x 540 x 540 mm
 • Teжина: 80 kg
 • Е -старт 
 • Тркала за транспорт
 • Производител: Агрина
 • Земја на потекло: Кина
 • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано