AGRINA Агрегат монофазен + трофазен 10kW LT12000 + 3 години гаранција

97.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Агрегат монофазен + трофазен 10kW LT12000 + 3 години гаранција

 • Tип на мотор: 4-тактен, V-тип со воздушно ладење
 • Моќност: 10 kW
 • Зафатнина: 678 cc
 • Напон: 220/380 V, 50Hz- Монофазен/Tрофазен
 • Tип на гориво: Бензин
 • Капацитет на резервоар: 25 l
 • Електричен старт
 • Димензии : 1025 x 700 x 840 mm
 • Teжина: 165 kg
 • Производител: Агрина
 • Земја на потекло: Кина
 • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано