AGRINA Агрегат монофазен 8.1kW LT8990E + 3 години гаранција

35.499,00 ден

20 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Агрегат монофазен 8.1kW LT8990E + 3 години гаранција

 • Напон: 220 V, 50Hz- Монофазен
 • Tип на гориво: Бензин
 • Моќност: 8.1 kVa, 6.5 kW
 • Капацитет на резервоар за гориво: 28,5 l
 • Капацитет на резервоар за масло: 0.6 l
 • Работно време со полн резервоар при 50% оптоварување: 11,5 h
 • Димензии: :756 x 553 x 590 mm
 • Teжина : 98 kg
 • Старт : Електричен
 • Производител: Агрина
 • Земја на потекло: Кина
 • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано