Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (12137)

8.199,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (12137)

  • Димензии на маса: 60 x 75 cm
  • Димензии на столче: 38 x 46 -92 cm
  • Материјал: Мермер

Слични Производи

Последно Прегледано