Rota Рачна алатка за виткање сарми

199,00 ден

2 на залиха

2 на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 35 x 10 cm
  • Три различни опции за виткање на сарма
  • Материјал: Пластика

Слични Производи

Последно Прегледано