LED Огледало за во купатило SL4

3.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

18 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 60 cm
  • Материјал: Стакло
  • Огледало со лед светло на допир

 

Слични Производи

Последно Прегледано