ISKRA TU520SEU Бензински тример за трева + 2 години гаранција

12.599,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина
 • 1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3
 • Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа.
 • За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1,2 литри гориво
 • Волумен на моторот: 51,7 cm3
 • Моќност: 1,4 kW (2,0 KM)
 • Број на вртежи на моторот (глава со конец): ** 6525 вртежи во минута
 • Број на вртежи на моторот (глава со острица): **: 6900 o / min
 • Мотор: двотактен
 • Волумен за гориво: 1,2 л
 • Должина на рачка: 1640 мм
 • Со две рачки
 • Глава со конец: ø 430 mm
 • Глава со отвор: ø 255 mm
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано