ISKRA N0E-5ET-230 Батериски тример за трева + 2 години гаранција

5.699,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 18 V
  • Моќност: Li-ion Батерија (1,3Ah)
  • Вртежи во празно: 8000 / min-1
  • Дијаметар на сечење : Ø 230 mm
  • Дијаметар на навој : Ø 1,6 mm
  • Димензии на пакувањето (во mm): 865 (Висина) х 280 (Ширина) х 115 (Должина)
  • Тежина на апаратот: 2,2 кг
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано