ISKRA N0E-11ET-3.6 Батериски тример за жива ограда и трева со рачка + 2 години гаранција

3.799,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 3,6V
 • Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
 • Вртежи во празно: 1000 / min-1
 • Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
 • Должина на сечење : 110 mm ( ограда )
 • Додатоци за сечење ограда
 • Додатоци за трим
 • 2 сечива
 • 2 насоки на движење
 • Ергономска рачка
 • Сигурносен прекидач за закочување
 • 2 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано