ISKRA LM51M Бензинска косилка за трева + 2 години гаранција

17.499,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор
 • Воздушно ладење
 • 3000 rpm во празен од
 • 1,6 lit. Рез. за гориво
 • 0,55 lit. Рез. За масло
 • 3 подесувања на висина за сечење 20-75 mm
 • 510 mm (20″) ширина на сечивото
 • 178 mm (7″) тркала
 • Погоден за тревници до 1600 m
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано