ISKRA BN53SMH-GCVx200 Бензинска косилка за трева Honda мотор + 2 години гаранција

38.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra BN53SMH-GCVx200 Бензинска косилка за трева Honda мотор + 2 години гаранција

 • Волумен на моторот: 201 cm3
 • Моќност: 2,8 kW
 •  Тип на моторот: (GCVx200) HONDA четири тактен
 • Воздушно ладење на моторот
 • Режим на возење: сопствен погон
 • Капацитет на резервоарот за гориво: 1 L
 • Капацитет на резервоарот за масло: 0,5 л
 • Прилагодлива висина на сечење: 20-75 mm
 • 8 позиции за прилагодување на висината (централно)
 • Максимална ширина на сечењето: 530 mm (22 “)
 • Обем на корпа за трева: 62L
 • За тревници до: 1800 м²
 • Приклучок за градинарско црево
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано