ISKRA BN46PL-RV145 Бензинска косилка за трева + 2 години гаранција

19.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

• Волумен на моторот: 144,3 cm3
• Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор
• Режим на возење: на притискање
• моќност: 2,5 kW
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L
• Прилагодлива висина на сечење 8 позиции: 25-75 mm
• Максимална ширина на сечењето: Ø 460 mm
• Обем на корпа за трева: 62L
• 24 месеци гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано