INTEX Metal Frame Базен 4.5m x 2.2m x 84cm со филтер пумпа (28274)

13.199,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Metal Frame Базен 4.5m x 2.2m x 84cm со филтер пумпа (28274)

  • Димензии на производот: 4.5 m x 2.2 m x 84 cm
  • Филтер пумпа
  • Тежина: 40 kg
  • Димензии на пакувањето: 112.1 cm x 38.1 cm x 37.1 cm

Слични Производи

Последно Прегледано