INTEX Metal Frame Базен 2.2m x 1.5m x 60cm без филтер пумпа (28266)

5.299,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Metal Frame Базен 2.2m x 1.5m x 60cm без филтер пумпа (28266)

  • Димензии на производот: 2.2 m x 1.5 m x 60 cm
  • Без филтер пумпа
  • Капацитет: 1662 L
  • Тежина: 15 kg

Слични Производи

Последно Прегледано