Држач за клучеви

299,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Држач за клучеви

  • Димензии на производот:
  • Ширина: 26 cm
  • Висина: 6.5 cm
  • Боја: Црвена
  • Материјал: Плексиглас
  • Наменето за клучеви

Последно Прегледано