Чешма ѕидна со проточен бојлер MUHLER FWH-3050W + 1 година гаранција

2.699,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

18 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C
  • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
  • Фиксна славина – ротирачка за 360 степени (можност за замена на фиксната славина за ребраста по желба на купувачот)
  • Систем на вградена заштита и безбедност
  • Можност за чистење од бигор на на ситото и греачот
  • Заштедува струја/време/пари/вода/простор
  • Високомонтажна за ѕид
  • 1 година гаранција

 

 

 

 

Последно Прегледано