BECKER Електрични ножици за жива ограда LP-HT01 + 1 година гаранција

2.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 400 W
  • Напон: 220 V, 50 Hz- монофазен
  • Должина: 360 mm
  • Максимална дебелина на сечење: 16 mm

Слични Производи

Последно Прегледано