BECKER Електрична косилка 1000W LP-LM53 + 1 година гаранција

3.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 1000 W
  • Ширина на откос: 320 mm
  • 3 позиции на висина на косење: 20/40/60 mm
  • Капацитет на колектор: 30 L
  • 1 година гаранција

Електрична косачка за трева, со моќност од 1000 W и 3 позиции на висина на косење

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано