BECKER Електричен тример 250W + 1 година гаранција

1.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 250 W
  • Напон: 220 V / 50 Hz-монофазен
  • Ширина на косење: 220 mm
  • Број на вртежи: 12.500 rpm
  • Teжина: 1.3 kg
  • Електричен тример наменет за одржување на рабовите и недостапните места во дворот/градината.

Слични Производи

Последно Прегледано